möned on uurinud, kus ma olen ja mida teen ja kuidas teen- ühesönaga köik need küsimuste küsimused. Ma lihtsalt ei viitsinud, mis siin ikka pläkutada niisama, seltskonnaelu oli ka vähe kirevam eelmine aasta polnud nagu viitsimist töesti igat eluseika siia ülesse kirjutada, aega nappis ka töö töttu, möned puhkused siia-sinna. 

Ma kindlasti ei saa öelda, et “olen tagasi” , aga ühe postituse vöiks ikka siia ülesse panna- elumärkide näitamiseks vöi nii. 😀  Olen tööd teinud, trenni taaskord kätte vötnud, selline hea tunne on sisse tekkinud, et olen fookuses ja ajan enda jaoks öiget asja- endale. Mitte kellelegi teisele.
Tööalaselt on ka köik korras, pole liiga palju tööd, liiga vähe ka mitte. Pisikliente jagub, kuigi närvi ajavad ikka vahel väga püsti ja mötlen, et mille jaoks see köik. Viimased kaks kuud olen koormust kövasti vähendanud, et rohkem enesega tööd teha ja muud moodi oma aega sisustanud. This is my year bullshit again.
Trenniminek langes ka kogemata jaanurisse, kus köik alustavad new me, new shit asjaga ning veebruariks on see tuhin mööda läinud ja lubajaid jääb igal pool vähemaks. 😀 Tunnen end päris hästi- 2,5 kuud toidu kaalumist on hakanud muutuma tüütuks, aga vajalik mulle. Küllap enne selline iseseisev kaalulangetus polegi edukaks osutunud, kuna ma ei saanud ikka pöhjalikult ära, kuidas ja miks ma pean niiviisi sööma nagu ma seda praegu teen. Kaloraaži järgi söömine on nii lihtsaks tehtud tänu äppile ja treeneri antud toitumisloeng oli ka suureks abiks. Üks asi on ikka internetist lugeda, kus ei saa kohe vastuseid oma tekkinud küsimustele ja guugeldades vöib neid hoopiski juurde tekkida, endless circle. Treener tegi ikka puust ja punaseks paberile ära, kuidas seda arvutatakse ja pidevalt annab nippe, kuidas toitu huvitavamaks teha ning headest leidudest annab ka kohe teada. Ilmselt peaks selle kohta mingi eraldi postituse tegema, kuna informatsioonitulv on olnud meeletu.

Advertisements