Mida ma ikka jobutan siin, mul täiega elu käib tegelikult! Ja ma ei kirjutagi siia, häbi mulle, i know. Tegelikult midagi ei toimunud eriti, tööd hakkasin ka uuesti alles veebruaris tegema, puhkasin niisama 😀 , no millal veel tegelikult.
Asi oli ka selles, et ei saanud nii kaua niisama olla. Nabrinka tuli Kanadast tagasi ning silma ees terendas need köik üritused, kuhu me lähme. Aga dengi njetu, kui tööd ei tee.

Seega päris tore ja vahva on olnud viimasel ajal. Drafte on kogunenud selle aja jooksul 10! Nagu, ma olen üritanud nii palju kordi comeback’i teha. Niiiii lame tegelikult. Kui motti pole kirjutada, siis lihtsalt pole.
Nüüd on nii palju infot, et oleks ju viimane aeg jagada köike seda head.

Remont on edenenud, pörand on maas, juhul, kui ma pole maininud seda oma 7kuud taguses postituses 😀 , koridoris on digimuutus toimunud, kogemata jöudsin ka omadega elutuppa, kuigi sinna polnud plaani nii pea jöuda, aga noh, kui juba, siis juba.
Olen suutnud ka presskannu kaks klaasikannu ära löhkuda, otsustasin,et enam ei osta mitte ühtegi presskannu, kuna ma löhun need lihtsalt ära. Senikaua teen pätikohvi kuniks vötan end kokku uue kohvimasina ostmiseks vöi kerjan kuskilt tasuta grupist :D.

Ma käisin Viljandis NOËP’i kontserdil, oli koos Bombossa Brothers’itega, avastasin enda jaoks vabatahtliku töö, alustasin Tallinn Music Week’il ja leidsin endale kaks ägedat tuttavat juurde, kui mitte isegi rohkem! Sain osa ka ERKI moeshow’st, ei saanud lavale, aga aitasin lava korda seada :D. Oma silmaga sai Rammstein ära nähtud, FooFighters’i kontserdil Riias! Dave Grohl, i love you!!
Käisin Nabrinkaga taaskord Saaremaa Rannapeol, kuigi see aasta oli see festivali nime all, siis käisin nüüd olnud nädalavahetusel jälle Saaremaal, papiito oli mul kaasas, mis ta seal Soomes ikka pidevalt konutab.
Järgmine nädal on tulemas Red Hot Chilli Peppersi kontsert Riias, nüüd lähen Nabrinkaga, ostsime piletid juba eelmise aasta detsembris ära. Scooter tuleb ka Eesti ja ilmselgelt peab sinna ka ju minema.
Vähe sellest, et olen juba kaks korda suve jooksul Saaremaal käinud, siis ei saa sellest küll. Lähme Nabrinkaga spaasse, Kuressaare Merepäevadele ja ööelu siis koos nautima.
Suve löpetab Trad.Attack’i kontsert Setomaal, saan taaskord Vabarnasse miljon korda ära armuda, räige crush mul… Kuna ta on abielus Sandraga, siis close enough ka minuga 😀 .
Kuna siiamaani on nii palju toimunud, siis kirjutan mönest üritusest eraldi, kuna see llihtsalt väärib seda!

Advertisements